Fudbal

Nemanja Maksimović: Mogli smo da postignemo još neki gol

Nemanja Maksimović: Mogli smo da postignemo još neki gol
Foto: FS Srbije | Nemanja Maksimović: Mogli smo da postignemo još neki gol

Mogli smo da postignemo još neki gol, poručio je fudbalski reprezentativac Srbije Nemanja Maksimović.

"Orlovi" su sinoć u Beogradu savladali Austriju sa 2:0 i sa ukupnih 3:1 u baražu izborili opstanka u A diviziji Lige nacija.

Prvi je bio strijelac vodećeg gola u 56. minutu.

"Prvo poluvreme bilo je jako teško. Pokazali smo karakter. Kada je bilo teško, znali smo da ćemo ostati u igri. Dali smo kasnije gol, mogli smo da postignemo još neki, ali dobro. Popravili smo igru u poslednje vreme. Naročito u fazi odbrane. Znamo da igramo bez lopte, odbrana nam je odlična, golman takođe. Ispravili smo greške iz prošlosti i ekipa smo koja svakoj reprezentaciji može dati gol", rekao je Maksimović za TV Arena sport.

Najčitanije