Novi šok za Željezničar, Tuzlaci odnijeli bodove sa Grbavice

Fudbaleri Željezničara priredili su novi šok navijačima na Grbavici nakon što su poraženi od ekipe Tuzla City sa 3:2 u posljednjoj utakmici 17. kola Premijer lige.

Početak susreta obilježili su najvatreniji domaći navijači koji su uz povike "Uprava napolje" napustili južnu tribinu prilikom čega je došlo i do fizičkog kontakta.

I početak susreta počeo je šokantno za plave obzirom da su gosti poveli u 19. minuti preko Ivana Kostića koji je pogodio iz penala. Ipak do kraja prvog dijela Željezničar je došao do preokreta.

Prvo je Adnan Šećerovic zatresao vlastitu mrežu u 31. minuti, da bi onda Sulejman Krpić u 40. pogodio za 2:1.

U drugom dijelu izabranici Slobodana Starčevića dolaze brzo do poravnanja. Mrežu domaćina zatresao je bivši igrač plavih Vojo Ubiparip koji nije proslavio gol u 58. minuti.

U 70. minuti novi šok na Grbavici. Za novi preokret se pobrinuo Ajdin Nukic za veliko slavlje gostiju. Do kraja su domaći jalovo napadali, ali gosti su znalački sačuvali prednost i odnijeli velika tri boda.