Fudbal

O’Nil: Ovo je moj tim i moja odgovornost

O’Nil: Ovo je moj tim i moja odgovornost
Foto: Tanjug/AP | O’Nil: Ovo je moj tim i moja odgovornost

Fudbaleri Seltika nisu uspjeli da se plasiraju u grupnu fazu Lige šampiona, nakon što su sinoć u gostima, nakon produžetka, izgubili od Laska 5:1.

Seltik je u prvom meču slavio 3:0, a nakon revanša odgovornost za krah je preuzeo menadžer Martin O’Nil.

Povezana vijest:

Čudo u Austriji i suze u Glazgovu: Seltik ispustio 4:0 i ispao iz LŠ

"Postigli smo gol, propustili dvije velike prilike, a onda smo im prije poluvremena dali pojas za spasavanje, a onda još gol poslije toga i oni su se vratili. Ovo je moj tim i odgovornost je moja. Na poluvremenu, iako smo primili taj nesrećan gol, mislio sam da i dalje imamo kontrolu nad utakmicom. Nije lako kada protivnik tako juri rezultat. A kada je izgledalo da smo ipak preživjeli, oni su dali gol u nadoknadi i izborili produžetke", rekao je O’Nil.

Seltik će igrati u Ligi Evrope.

"Igrači su izuzetno razočarani, posebno zato što smo došli sa tri gola prednosti. Da, igraćemo u Ligi Evrope, ali je to slaba utjeha. Imali smo dobar osjećaj, a sada nam je ostalo samo razočaranje", kazao O’Nil.

Najčitanije