Fudbal

Obradović nakon Splita: Bilo je dosta dobrih stvari

Obradović nakon Splita: Bilo je dosta dobrih stvari
Foto: ABA liga | Obradović nakon Splita: Bilo je dosta dobrih stvari

Košarkaši Partizana došli su sinoć do nove pobjede u regionalnoj ABA ligi, savladavši Split na Gripama rezultatom 64:81 (19:21, 11:20, 20:23, 14:17).

Nakon 25 odigranih kola u regionalnom šampionatu Partizan je na skoru od 22 pobjede i tri poraza.

"Pre svega, važno je bilo što smo imali jedan dan ovde u Splitu za kvalitetan trening, nakon dve veoma naporne utakmice u Evroligi i što smo napravili dobar skaut. Probao sam da dam šansu nekim igračima koji nisu imali minute u poslednje vreme, bilo je dosta dobrih stvari i nekih manje dobrih. Sve u svemu, veoma bitna pobeda za nas i čestitam mojim igračima. Mislim da je najvažnije da uvek poštuješ sebe i protivnika, a to smo i uradili. Takođe, čestitao bih i ekipi Splita na izuzetnoj borbenosti i velikoj želji. Hvala publici na dobrom prijemu i na lepoj atmosferi u dvorani", rekao je Željko Obradović, trener Partizana.

Najčitanije