Udruženje "Bordo-bijeli veterani i prijatelji FK Sarajevo" juče je održalo redovnu sjednicu.
"Raspravljali smo o aktuelnim fudbalskim temama, kao i aktivnostima za unapređenje i poboljšanje rada našeg Udruženja", rekao je predsjednik Udruženja "Bordo-bijeli veterani i prijatelji FK Sarajevo" Faruk Hadžibegić.
Pod posebnom lupom, naravno, bio je i klub s Koševa... Tim povodom Hadžibegić i ostali članovi Udruženja su izabranicima Zorana Zekića poželjeli puno sreće u predstojećim evropskim utakmicama, kao i u novoj premijerligaškoj sezoni. "Bordo tim", podsjetimo, novi evropski pohod počinje protiv rumunske Univerzitateje iz Krajove.
Nakon zvaničnog dijela, odnosno sastanka Udruženja, organizovano je druženje i prigodan zajednički ručak... Domaćin, pored Hadžibegića, bio je nekadašnji predsjednik FK Sarajevo Muhamed Hamo Granov, uvijek vjerni prijatelj kluba s Koševa, ali i Udruženja...
"Nadam se da ćemo se sastajati još češće", rekao je predsjednik Skupštine Udruženja "Bordo-bijeli veterani i prijatelji FK Sarajevo" Mirsad Fazlagić.
"Bilo bi dobro da se u rad našeg Udruženja uključi što više bivših, kao i igrača iz mlađih generacija FK Sarajevo", dodao je Hadžibegić.