Ovo se rijetko viđa: Pogledajte spektakularan gol Pedra

Fudbaleri Čelsija pobijedili su Salcburg sa 5:3, a španski fudbaler Pedro petom je postigao spektakularan pogodak koji je obilježio susret.

Pedro je u 57. minutu utakmice prepoznao prazan prostor u odbrani Salcburga i utrčao u šesnaesterac, Barkli je to na vrijeme vidio i poslao mu loptu, pa je ovaj petom sproveo pravo u mrežu.

Ovaj pogodak je definitivno jedan od najljepših koje je Pedro postigao u svojoj karijeri, a vjerovatno će se naći i u izboru za najljepši pogodak ove godine.

Čelsi je već na poluvremenu vodio sa 3:0, pošto su golove postizali Ros Barkli i Kristijan Pulišić, a posljednji peti pogodak bio je u "režiji" Mičija Bačuaija u 88. minutu susreta.

Što se tiče Salcburga Onguen i Minamino upisali su se u strijelce, a zabilježena je i povreda Matea Kovačića za koju se za sada još uvijek ne zna stepen ozbiljnosti.