PSŽ u polufinalu Lige šampiona nakon "lude" završnice u Lisabonu

Fudbaleri PSŽ plasirali su se u polufinale Lige šampiona pošto su u srijedu naveče u Lisabonu pobijedili Atalantu poslije preokreta. Slavili su sa 2:1 (0:1) i sada čekaju pobjednika duela Lajpcig - Atletiko Madrid.

Atalanta je povela golom Marija Pašalića u 27. minutu i sve do 90. minuta italijanski tim je imao plaman u polufinale elitnog takmičenja, da bi uslijedio šok. Defanzivni vezista Markinjos je u 90. minutu izjednačio na 1:1.

Već u sljedećem napadu, Nejmar je fantastičnom loptom pronašao Mbapea, koji je odigrao do Čupo-Motinga koji je postigao pobjedonosni pogodak u 93. minutu.