PSŽ srušio Real Madrid

Fudbaleri Pari Sen Žermena pobijedili su Real Madrid 1:0 u prvoj utakmici osmine finala Lige šampiona odigranoj u Parizu.

Meč je odlučen u četvrtom minutu sudijske nadoknade kada je Kilijan Mbape donio trijumf "svecima".

Bio je trenutak u njegovom stilu, solo prodorom je prošao dvojicu čuvara i matirao skoro nesavladivog Tiba Kurtou.

Za fudbalsku pravdu i minimalnu prednost pred revanš u Madridu 9. marta, što je malo falilo da se ne desi zbog fenomenalnog belgijskog čuvara mreže.

Odbranio je penal Lionelu Mesiju u 62. minutu, zicere Mbapea i činilo se da će ovo biti njegovo veče na bučnom i krcatom Parku prinčeva.

Međutim, tako nije mislio Mbape, izvjesno od ljeta njegov saigrač, ali sada nije imao milosti.