Fudbal

Partizan poslao Kervina Arijaga na pozajmicu

Partizan poslao Kervina Arijaga na pozajmicu
Foto: FK Partizan | Partizan poslao Kervin Arijaga na pozajmicu

Kervin Arijaga u nastavku sezone nastupaće u dresu španskog drugoligaša Saragose.

Iz Fudbalskog kluba Partizan saopštili su da su dogovorili posudbu svog fudbalera u španski klubu.

"Kervin Arijaga, igrač Partizana i reprezentativac Hondurasa, ostatak sezone provešće na pozajmici u Saragosi. Pozajmica uključuje opciju obaveznog otkupa, a Arijaga će ponovo imati priliku da sarađuje sa trenerom Migelom Anhelom Ramirezom, pod čijim vođstvom je igrao u američkom MLS-u tokom 2022. godine. Arijaga je u Partizan stigao u julu 2024. godine i odigrao je ukupno 21 utakmicu u svim takmičenjima ove sezone. Želimo mu puno uspeha u novom poglavlju karijere", navodi se u klupskom saopštenju.

Arijaga je u karijeri igrao i za američku Minesotu, Maraton i Platense.

 

Najčitanije