Fudbal

Partizan poslao Ovusua na pozajmicu u Norvešku

Partizan poslao Ovusua na pozajmicu u Norvešku
Foto: KK Partizan | Partizan poslao Ovusua na pozajmicu u Norvešku

Leonard Ovusu neće biti u kombinacijama Fudbalskog kluba Partizan u narednom periodu.

Stručni štab "crno bijelih" odlučio je narednih godinu dana ovog igrača poslati na pozajmici u Fredrikstadu. Nova sezona u norveškom šampionatu počinje 29. marta.

"Partizan i Fredrikstad postigli su dogovor o pozajmici Ovusua, koji će narednih godinu dana igrati za norveški klub, sve do završetka tamošnjeg šampionata. U sklopu daljeg optimizovanja budžeta, Partizan i Fredrikstad su usaglasili uslove prema kojima će norveški klub preuzeti deo finansijskih obaveza prema fudbaleru", saopšteno je iz Fudbalskog kluba Partizan.

U Partizan je stigao u januaru 2024. godine iz Oda i potpisao ugovor do kraja 2026.

Najčitanije