Partizan siguran protiv Proletera pred derbi

Fudbaleri Partizana pobijedili su večeras na stadionu u Humskoj Proleter sa 3:1 (2:0) u 23.kolu Superlige.

Izabranici Sava Miloševića posle remija sa TSC-om u prošlom kolu, bez velikih problema slavili su protiv Proletera i u pobjedničkom raspoloženju dočekuju vječiti derbiji protiv Crvene zvezde u nedjelju.

Crno-bijeli poveli su u 7. minutu kada je Lazar Marković bio strijelac, a u 23.minutu na 2:0 povećao Bojan Matić, koji je postigao prvi gol od dolaska u Humsku.

Nemanja Miletić u 87. minutu treći put zatresao je mrežu gostujućeg tima, a konačan rezultat 3:1 postavio je Rušević u posljednjem minutu susreta.