Partizan izvukao bod

Partizan je remizirao u 34. kolu Superlige Srbije protiv Napretka iz Kruševca rezultatom 3:3.

Bio je ovo osmi uzastopni susret Partizana u svim takmičenjima u kojem nisu došli do pobjede, čime su crno-bijeli samo produžili negativni rekord.

Albert Nađ, novi trener Partizana ni iz drugog puta nije uspio doći do debitantske pobjede. Poveo je Partizan danas u Kruševcu u šestoj minuti, kada je nakon kornera Nikole Antića gol glavom postigao Aleksandar Filipović, piše Meridian sport.

Od tada, potop crno-bijelih. Izjednačio je Andrija Majdovac u 19. minuti, a u 26-oj Nebojša Bastajić je donio preokret domaćem timu.

Nije se dugo igralo u drugom poluvremenu, a Napredak je postigao i treći gol. Ponovo je Majdovac matirao Aleksandra Jovanovića, čime je Partizanu nanio peti ligaški poraz u nizu.

U 81. minuti Aleksa Janković je smanjio na 3:2, a bod Partizanu donio je Gajas Zahid u 89. minuti.

Crno-bijeli su sada ugrozili drugu poziciju, pošto je TSC pobjedom protiv Radničkog iz Kragujevca prišao na dva boda.