Fudbal

"Plemići" otputovali u Portugal na utakmicu protiv Vitorije

"Plemići" otputovali u Portugal na utakmicu protiv Vitorije
Foto: HŠK ZRINJSKI | "Plemići" otputovali u Portugal na utakmicu protiv Vitorije

Pred fudbalerima Zrinjskog novi je evropski izazov, odnosno utakmica protiv Vitorije u portugalskom gradu Guimaraesu.

Prva utakmica ppej ofa za UEFA Konferencijsku ligu na programu je u srijedu u 18.45 sati, dok je uzvrat 29. avgusta u Mostaru.

„Plemići“ su na put prema Portugalu krenuli jutros, prvo autobusom prema Dubrovniku, a onda čarter letom za Porto, gdje bi trebali doputovati malo iza podneva prema lokalnom vremenu.

Nakon toga će se uputiti prema pedesetak kilometara udaljenom Guimaraesu.

Službeni trening na stadionu Dom Afonso Henriques na programu je u 18 sati prema lokalnom vremenu.

Najčitanije