Po jedan gol u Madridu, remi Reala i Čelsija u prvoj utakmici polufinala LŠ

Real Madrid i Čelsi odigarli su neriješeno prvu utakmicu polufinala Lige šampiona. Rezultat na stadionu "Alfredo di Stefano" u Madridu bio je 1:1.

Čelsi je poveo u 14. minuti golom Kristijana Pulišića. Prednost je trajala 15 minuta, odnosno do 29. minute kada je Karim Benzema izjedanačio. Marselo je centrirao, lopta je na liniji peterca došla do Benzeme koji je akrobatskim volej udarcem posalo loptu pod prečku gola Čelsija.

U nastavku meča bilo je još nekoliko prilika. U 41. minutu Timo Verner se odlučio na udarac, ali je bio neprecizan, lopta je prošla kraj lijeve stative gola Reala.

Karim Benzema je u drugom poluvremenu pokušao sa linije kaznenog prostora, ali je bio neprecizan, lopta je otišla visoko.

Finiš utakmice je bio mirniji, samo je Varan propustio šansu u 88. minuti. U tri minute sudijske nadonknade rezultatski se ništa nije promijenilo.