Pobjeda Zvezde u Subotici

Fudbaleri Crvene zvezde pobijedili su večeras Spartak 3:1 (2:1) u Subotici u trećem kolu Superlige Srbije.

Izabranici Dejana Stankoivća došli su do druge pobjede u prvenstvu, čime su napravili dobru uvertiru pred meč trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona, koji ih očekuje u utorak protiv moldavskog Šerifa u Beogradu.

Zvezda je povela golom Mirka Ivanića u petom minutu meča, da bi domaćin do izjednačenja došao u 26. minutu autogolm Radovana Pankova.

El Fardu Ben je u 39. minutu zatresao mrežu Spartaka, ali signalizirano da je bio u ofsajdu, anakon konsultovanja VAR sistema potvrđeno da je pogodak bio regularan.

Konačan rezultat postavio je Nikola Krstović u prvom minutu nadoknade, ali je i poslije ovog gola morala da se čeka VAR provjera.

Rezultati 3. kola Superlige: Proleter - Novi Pazar 2:2, Napredak - Radnički KG 0:1, danas: Spartak - Crvena zvezda, Radnik - Radnički Niš (21 sat).

Sutra: Čukarički - Metalac (18:55), Mladost - Vojvodina odloženo, Partizan - Voždovac (21), ponedeljak: TSC - Kolubara (19).