Pogledajte prvi gol Ibrahimovića nakon povratka na San Siro

Fudbaleri Milana stigli su do gostujuće pobjede protiv Cagliarija u 19. kolu italijanske Serie A.

Gosti su mrežu domaćina načeli u 46. minuti kada je za 1:0 na asistenciju Castilleja zabio Rafael Leao, a zatim se dogodilo ono što su navijači Milana čekali jako dugo.

Loptu je na desnoj strani u 64. minuti primio Teo Hernandez i zatim uputio prizeman centaršut, a tamo ju je u svom stilu dočekao Zlatan Ibrahimović i zabio za vodstvo 2:0 što se u konačnici pokazalo kao i konačan rezultat.

Ibrahimović je igrao za Milan od 2010. do 2012. godine, a u 85 nastupa zabio je 56 golova, osvojivši prvenstvo i Superkup.