Poluvrijeme Borac-Sarajevo: Tvrda utakmica na Gradskom stadionu (FOTO/VIDEO)

​Fudbaleri Borca dočekuju ekipu Sarajevu u okviru prvog meča četvrtfinala Kupa BiH. Nakon prvih 45. minuta rezultat je bio 0:0.

Počelo je tvrdo na Gradskom stadionu u Banjaluci.

Prva konkretna prilika na utakmici viđena je  u 21. minuti kada je zaprijetio Srđan Grahovac, međutim udarac je dobro odbranio golman gostiju iz Sarajeva.

Na drugoj strani, Sarajevo je najbolje priprijetilo u 24. minuti kada je Brazilac Oliveira Renan šutirao pored gola na kome stoji Marko Milošević.

Samo nekoliko minuta kasnije zaprijetile su Sarajlije preko Kjeremeha, kada je uz intervenciju Miloševića lopta udarila u prečku da bi je Banjalučani potom očistili ispred svog gola.

Do kraja prvog dijela igre više nije bilo većih iznenađenja.