Poraz fudbalera Partizana u Novom Pazaru

Fudbaleri Partizana izgubili su večeras na gostovanju od Novog Pazara 3:2 (1:0) u meču drugog kola Superlige.

U veoma uzbudljivom meču viđeno je nekoliko preokreta, ali je na kraju ekipa Kenana Kolašinca uzela tri boda i ostvarila prvu pobjedu u sezonu.

Izabranci Save Miloševića poslije dva kola imaju skor od jedne pobjede i jednog poraza.

Domaći tim poveo je u 22. minutu golom Nikole Nedeljkovića sa penala, što je bio jedini pogodak u prvom poluvremnu

Drugih 45 minuta donijelo je više uzbuđenja i još četiri gola.

Crno-beli su do izjednačenja došli u 59. minutu, kada je Sejdbu Suma odlično reagovao poslije izblokiranog šuta Takume Asana i loptu poslao u mrežu golmana Marka Drobnjaka.

U 70. minutu golman Novog Pazara morao je ponovo da vadi mrežu, pošto je Asano posle kontranapada pogodio za preokret i vođstvo Partizana.

Prednost crno-bijelih trajala je samo 180 sekundi, pošto je rezervista Nemanja Perić donio izjednačenje domaćinu, poslije asistencije Abdulaja Sisea.

Da je trener Kolašinac pogodio sa izmjenama, pokazalo se u 79. minutu kada je Ševkija Resić savladao Stevanovića za 3:2, poslije greške Bojana Ostojića, što je kasnije bio i konačan rezultat.