Premijer liga BiH: Po bod Leotaru i Rudar Prijedoru

Fudbaleri Leotara remizirali su sa Slobodom (1:1) u meču 14. kola m:tel Premijer lige BiH, a neriješeno je bilo i u duelu Rudar Prijedora i Veleža (2:2).

Trebinjci su poveli preko Aćimovića u 72. minutu, a Tuzlci do boda dolaze u finišu autogolom Vukadinovića u 88. minutu.

Treba napomenuti da je Leotar gotovo cijeli meč igrao sa igračem više, jer je već u 11. minutu isključen Karišik. Ovim bodom Leotar je zadržao osmu poziciju sa 16 bodova, dok je Sloboda treća sa 21 bodom.

U Prijedoru Rudar i Velež podijeli su bodove (2:2), iako je domaćin dva puta vodio. Јakupović u 23. minutu i Mandić u 52. iz penala bili su strijelci za Rudar, dok su mrežu Šćekića za goste pogađali Ćosić u 34. minutu, te Hasanović u 75. minutu.

Rudar Prijedor i Velež ostali su na devetoj i desetoj poziciji sa po 13 bodova.