Preokret "Svetaca" u Renu, može li neko da zaustavi PSŽ?

Fudbaleri Pari Sen Žermena oporavili su se od poraza protiv Liverpula i zabilježili novi trijumf u domaćem prvenstvu.

PSŽ je u nedeljnoj utakmici šestog kola Lige 1 poslije preokreta savladao Ren u gostima, rezultatom 3:1.

"Sveci" nisu dobro otvorili susret, pošto je Alan Rabio u 11. minutu poslao loptu u sopstvenu mrežu, nakon kornera sa lijeve strane.

Ekipa Tomasa Tuhela izjednačila je u finišu poluvremena odličnim udarcem Anhela di Marije, da bi potpuni preokret kompletirao Toma Menije na asistenciju Nejmara.

Belgijski ofanzivni bek je u posljednjim trenucima lijepo proigrao Šupo-Motinga koji postavlja konačan rezultat.

Ovim trijumfom Parižani su zadržali maksimalan učinak u Ligi 1 i čvrsto drže čelnu poziciju sa 18 bodova, pet više od drugoplasiranog Lila.