Fudbalski klub Radnik potvrdio je angažman još jednog pojačanja uoči nastavka sezone u WWin ligi Bosne i Hercegovine.
Nakon što su ozvaničili saradnju sa Nemanjom Anđušićem, Semberci su potvrdili i angažman Leonarda Petrovića.
Petrović stiže iz redova Nogometnog kluba Posušje u koji je stigao kao slobodan igrač nakon što nije produžio saradnju sa splitskim Hajdukom.
Ove sezone je u dresu Posušja odigrao 14 utakmica od čega je četiri počeo od prve minute.
Na svom kontu ima jedan postignut gol i to upravo protiv svog novog kluba Radnika iz Bijeljine.