Real Madrid u dramatičnom polufinalu Lige šampiona prošao dalje nakon produžetaka

Real Madrid pobijedio je u polufinalu Lige šampiona Mančester Siti 3:1 nakon produžetaka i tako izborio plasman u finale.

Mančester Siti je dobro otvorio meč ali u prvom poluvremenu nije bilo golova. U drugom za Mančester Siti u 73. minuti go postiže Rijad Marez.

Kada su svi mislili da je gotovo, Real u 90. minuti golom Rodriga vraća nadu u prolazak dalje. Samo dva minuta kasnije, go opet postiže Rodrigo i izjednačava ukupan skor iz prvog meča pa je trenutni ukupni rezultat 5:5.

Na samom početku prvog produžetka penal je sviran za Real, a siguran iz penala bio je Benzema. U preostalom toku meča bilo je prilika i šansi za još golova, ali je Real pobijedio i tako prošao u finale gdje će ići na megdan Liverpulu.

Real Madrid će igrati protiv Liverpula 28. maja u 21 čas.