Remi Napolija i Barse na San Paolu

Napoli i Barselona su na San Paolu odigrali prvu utakmicu osmine finala Lige šampiona, a susret je završio 1:1.

Napoli je poveo prekrasnim golom Mertensa u 30. minutu, a Katalonci su izjednačili nakon čudesne akcije i gola Grizmana u 58. minutu.

Napoli je imao sve u svojim rukama, prednost, zakočenog protivnika koji nije znao kako doći do šanse, ali ipak nije uspio.

Bio je dovoljan samo jedan trenutak nepažnje obrane Napolitanaca i Barsa je stigla do rezultata koji joj nudi veliku šansu za četvrtfinale u revanšu.

Još jedan meč osmine finala LŠ odigran je večeras. Fudbaleri Bajerna iz Minhena su sa 3:0 pobijedili ekipu Čelsija.