Remi Partizana nedovoljan za plej-of Lige Evrope

​Fudbaleri Partizana odigrali su 2:2 u Beogradu protiv AEK-a te im ovaj rezultat nije bio dovoljan za plej-of Lige Evrope, s obzirom da su u prvoj utakmici poraženi sa 2:1.

Ipak, ovo nije kraj za crno-bele u Evropi, jer ih očekuje duel plej-ofa Lige konferencija protiv Hamruna, koji na penale izbacio Levski.

Što se tiče samog meča, Rikardo je doveo Partizan u vođstvo 24. minuti.

Do kraja prvog poluvremena nije bilo nekih prevelikih šansi na obje strane.

Ipak, prava golijada odigrala se na startu drugog poluvremena, kada su u 6 minuta pala tri gola.

Prvo je na 1:1 izjednačio Đurčo u 51. minuti meča i vratio prednost AEK-u.

Strijelac za vođstvo Partizna 2:1 bio je Rikardo u 54. minuti, da bi do novog izjednačenja pogodio Faraž u 57. minuti.

Inače, uoči večerašnje utakmice navijači crno-belih sa južne i istočne tribine složno su tražili odlazak aktuelne uprave na čelu sa predsjednikom Miloradom Vučelićem. "Lopovi, lopovi, sede nam u upravi" i "Uprava napolje", orilo se sa istočne i južne tribine stadiona Partizana.