Fudbaleri Željezničara su u okviru 20. WWIN lige BiH remizirali sa Posušjem 1:1.
U osmoj minuti sjajna šansa za "plave". Šošić je izašao pred gol Posušja, ali njegov udarac ide malo pored gola. U narednom napadu udarac Boljevića sa 16 metara blokiraju defanzivci domaćih, a na poluvrijeme se otišlo sa 0:0.
U 53. minuti dvije ogromne prilike za "plave". Prvo je udarac Boljevića iskosa otišao preko gola. U narednom napadu Galić brani šut Boljevića, na odbijenu loptu natrčava Dangubić i šutira pored gola.
Posušje je povelo u 67. minuti. Čuljak je pogodio sa 20 metara. "Plavi" do poravnanja dolaze u 77. minuti kada Dangubić ubacuje, a Laušević pogađa.
Narednu utakmicu Željezničar igra u nedjelju protiv Borca. Susret na Grbavici počinje u 19:45 sati.