Rodić i Katai za pobjedu fudbalera Zvezde u Kruševcu

Fudbaleri Crvene zvezde pobijedili su danas Napredak u Kruševcu sa 2:0 (2:0), u 19. kolu Superlige Srbije.

Izabranici Dejana Stankovića bez većih probelma slavili su na gostovanju u Kruševcu, a nova tri boda obezbijedili su u prvom poluvremenu, kada su golove postigli Milan Rodić u 5. i Aleksandar Katai u 43. minutu.

Domaćem timu u 52. minutu poništen je gol, pošto je nakon konsultacije utvrđeno da je Marko Bačanin ubacio loptu u mrežu kada je bio u ofsajdu.

Bila je ovo 16. oveosezonska pobjeda crveno-belih, koji sada imaju 50 bodova, koliko i Partizan, koji od 15.45 u Humskoj igra protiv Novog Pazara.