Fudbaleri Sarajeva sutra će u Mostaru protiv Zrinjskog igrati revanš utakmicu četvrfinala Kupa BiH.
Prvi meč na Koševu završen je rezultatom 1:1, a svoja očekivanja pred utakmicu iznio je golman Sarajeva Lovre Rogić.
"Čeka nas izuzetno teška i zahtjevna utakmica u Mostaru. Protivnik je kvalitetan i svjesni smo svih izazova koje donosi ovaj susret", rekao je Rogić i dodao:
"Pripremili smo se maksimalno, vjerujem u sebe i svoj tim. Ključ će biti hrabrost, koncentracija i disciplina na terenu. Dajemo sve od sebe kako bismo ostvarili naš cilj i izborili prolazak u polufinale".