Romini navijači napali sudiju (VIDEO)

Fudbaleri Rome nisu uspjeli da u finalu Lige Evrope pobijede Sevilju, pošto su poraženi nakon penala.

Rezultat nakon 120 minuta igre bio je 1:1, a većina Rominih fudbalera i pristalica za taj rezultat okrivilo je sudiju Entonija Tejlora.

Pomenuti arbitar je u završnici drugog poluvremena propustio priliku da svira penal za Romu, nakon kog bi meč možda bio i riješen.

Navijači italijanskog tima su mu to zamjerili, pa su ga sačekali na aerodromu i fizički nasrnuli na njega i njegovu porodicu.

Tejlor je bio u društvu supruge i ćerke, koje su bile vidno uznemirene svime što se dešava, a sudija je jedva sa njima prošao u zaštićeni prostor.

Dok je prolazio ka vratima navijači Rome su ga polivali vodom, gađali stolicom, a neki od njih su htjeli da uđu i u fizički obračun.

U ovom haosu moglo je da dođe do povrede i Tejlorove supruge, kao i ćerke, koja je plakala zbog svega što se dešava.

Pošteno je reći da se ni snage obezbjeđenja nisu baš dobro pokazale u ovoj situaciji, a za Tejlora je sigurno postojao i neki drugi put na aerodromu.