Salcburg potopio Nikolićevu Lokomotivu u Moskvi

U A grupi Lige šampiona Salcburg je savladao Lokomotivu u Moskvi sa 3:1, uz dva gola Beriše.

Time su Austrijanci gotovo obezbijedili plasman u nokaut fazu Lige Evrope.

U 28. minutu meča u Moskvi gosti iz Salcburga dolaze do vođstva - poslije velike gužve u šesnaestercu i nekoliko odbitaka, lopta je završila pred Berišom, koji je sa pet metara zakucava u gol.

Upravo je Beriša duplirao prednost Salcburga u 41. minutu. Rajković je loše zahvatio loptu, a Kojta je maestralno iz prve proigrao Berišu, koji iskosa sa leve strane pogađa gol – 2:0.

Smanjio je tim Marka Nikolića u 79. minutu - Ramaljo je potpuno bespotrebno odgurnuo protivnika, a Anton Mirančuk je rutinski realizovao jedanaesterac.

Nada domaće ekipe trajala je samo dva minuta - još jednom je Lokomotiva neoprezno izgubila loptu na svojoj polovini, a Adejemi je povukao loptu, došao do šesnaesterca i poslije driblinga postigao gol. Zasluženo, pošto je Salcburg imao i prilike da još ranije riješi meč.