Fudbal

Sarajevo protiv GOŠK-a nastavilo niz pobjeda

Sarajevo protiv GOŠK-a nastavilo niz pobjeda
Foto: FK SARAJEVO | Sarajevo protiv GOŠK-a nastavilo niz pobjeda

Fudbaleri Sarajeva nastavili su večeras niz pobjeda u WWin ligi Bosne i Hercegovine.

U susretu trećeg kola na Koševu su pobijedili GOŠK iz Gabele rezultatom 3:1.

Bila je to treća treća pobjedu u sezoni te „bordo tim“ sa maksimaln učinkom zauzima prvo mjesto na tabeli.

GOŠK je od 30. minute igrao s igračem manje nakon što je Sipović dobio crveni karton koji mu je sudija Sivac pokazao nakon intervencije VAR-a.

Brojčanu prednost Sarajevo je iskoristilo u 41. minuti kada je Renan Oliveira dobro reagovao na odbijenu loptu i pospremio je u mrežu. Nekoliko minuta kasnije strijelac je bio Guliashvili.

U drugom poluvremenu Sarajevo je nastavilo s napadima i imalo nekoliko prilika preko Oliveire i Čatakovića, koji se uspio upisati u strijelce u 69. minuti kada je na centaršut Unušića glavom poslao loptu u gol.

Dvije minute kasnije gosti su postigli utješni pogodak preko Lagumdžije za konačnih 3:1.

Najčitanije