Sarajevo uvjerljivo protiv GOŠK-a

Fudbaleri Sarajeva pobijedili savladali su GOŠK rezultatom 3:0 u susretu 17. kola M:tel Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Prvo poluvrijeme na Olimpijskom stadionu „Asim Ferhatović Hase - Koševo“  završeno je bez golova, a domaći su u nastavku ubacili u brzinu više.

Poveli su u 63. minuti golom Anđušića. Ubacio je Hasić iz slobodnog udarca, Aničić je šutirao glavom ali golman Bobić je odbranio, pa je na odbijenu loptu natrčao Anđušiću.

Prednost je uduplao u 78. minuti Oliveira, a konačan rezultat u 84. minuti postavio je Čataković.

Novom pobjdom „bordo tim“ je zadržalo priključak za vodećim Borcem sa devet bodova zaostatka.