Fudbaleri Dinama iz Zagreba večeras igraju utakmicu plej ofa Lige prvaka protiv azerbajdžanskog Karabaga.
Trener šampiona Hrvatske Sergej Jakirović u najavi utakmice istakao je da njegov tim igra s ozbiljnom ekipom, koja je dugo na okupu, te da će morati biti maksimalno koncentrirani.
"Prošle sezone su držali Bajer na konopcima, poslali su poruku i time što su u trećem pretkolu zabili sedam golova u gostima. To je veliko upozorenje za nas. Radi se o momčadi punoj automatizama, s nekoliko dobrih individualnih igrača, moraćemo biti maksimalno koncentrirani", kazao je Dinamov strateg.
Istaknuo je kako nema većih problema s izostancima.
"Svi su zdravi osim kapetana Ademija“, kazao je Jakirović.
Utakmica se igra večeras sa početkom u 21 čas.