Šest golova Sitija, čarolije Aguera i Mahreza

Fudbaleri Mančester sitija su deklasirali Aston Vilu sa 6:1 u 22. kolu Premijer lige.

Briljantnu utakmicu je odigrao Serhio Aguero, koji je postigao tri gola i zabilježio jednu asistenciju.

Argentinac je u 18. minutu omogućio Rijadu Mahrezu da se upiše u strijelce, a reprezentativac Alžira je svega šest minuta kasnije upisao svoj drugi pogodak.

Krah Bolonje u Torinu, "petarda" Sampdorije i minimalac

Velikih 3:0 je bilo već u 28. minutu kada je Aguero ponovo zatresao mrežu protivnika, a u prvo minutu nadoknade vremena precizan je bio i Gabrijel Žezus.

Serija golova je nastavljena u 57. minutu, pogotkom Aguera, koji je het-trik kompetirao u 81. minutu.

Počasni pogodak za Aston Vilu je postigao Anvar el Gazi iz penala u nadoknadi vremena drugog poluvremena.