Sigurna pobjeda Partizana protiv Rada

Fudbaleri Partizana pobijedili si večeras u Humskoj ekipu Rada sa 3:0 (1:0), u 5. kolu Superlige Srbije.

Posle remija sa Napretkom u prošlom kolu (2:2) i poraza od Malatije (0:1) u kvalifikacijama za Ligu Evrope, izabranici Sava Miloševića ostvarili su trijumf na domaćem terenu na kom će u četvrtak dočekati norveški Molde u plej-ofu za plasman u LE.

Crno-beli poveli su u 26. minutu, kada je Ognjen Ožegović glavom savladao Radovog golmana Dušana Markovića.

Drugi gol postigao je mladi Filip Stevanović u 65. minutu, kada je solo prodorom iza sebe ostavio odbranu gostiju i naterao Markovića da još jednom loptu vadi iz mreže.

Isti igrač u posljednjem minutu meča postigao je drugi pogodak i postavio konačan rezultat.