Sjajna atmosfera u Modriči, Borac vodi protiv B36 Toršavna

Borac od 18 časova igra prvi meč kvalifikacija za Ligu konferencija protiv B36 Toršavn.

U 83. minuti  Borac dolazi do novog gola i vodi 2:0. Nakon odličmne akcije domaćeg tima mrežu je zatresao Nedeljko Piščević.Poslije prvih 45 minuta meča fudbaleri Borca vode sa 1:0 protiv B36 Toršavna.

Jedini gol djelo je Benjamina Tatara koji je sjajno reagovao u 37. minutu i poslije gužve u šesnaestercu Farana inteligentnim udarcem pogodio mrežu gostiju. Borac je bio mnogo bolji rival od Toršavna koji nijednom ozbiljnije nije zaprijetio golu Bojana Pavlovića.

Prema svemu što se trenutno može vidjeti na stadionu "Dr Milan Jelić" u Modriči, Borac, koji vodi Nenad Lalatović, će imati ogromnu podršku.

Kompletan kapacitet stadiona u Modriči je rasprodat.

Najvatreniji navijači, popularni "Lešinari", smješteni su na jednu tribinu, klub je organizovao prevoz i za vlasnike sezonskih ulaznica.

Borac igra u sastavu: Pavlović, Spremo, Vojnović, Gajić, Andrić, Piščević, Meleg, Begić, Tatar, Lukić, Zakarić.

B36: Lamhauge, Natestad, Nilsen, Agnarson, M. Egilson, Pžibilski, Jakobsen, Enevoldsen, Solhajm, Heholt, Agnarson.

Glavni sudija je Rauf Jabarov, pomagaće mu Namik Husejnov i Jusifov Javanšir, dok je četvrti arbitar Rašad Ahmadov.