Totenhem lako pobijedio Dinamo, Arsenal bolji od Olimpijakosa

Fudbaleri Totenhema su lako pobijedili Dinamo Zagreb 2:0, dok je Arsenal sa 3:1 bio bolji od Olimpijakosa.

Hari Kejn "riješio" probleme Totenhema protiv Dinamo Zagreba u Londonu.

On je bio odlično postavljen u 24. minutu utakmice, natrčao na odbitak poslije Lamelinog šuta koji je pogodio stativu i bez većih problema pogodio za vođstvo od 1:0.

Dinamo je imao katastrofalnu reakciju prilikom izbacivanja lopte iz kaznenog prostora, lopta je maltene pala na nogu Hariju Kejnu i ovaj bez ikakvih problema zatresao mrežu Zagrepčana za visokih 2:0.

Tim rezultatom se ova utakmica i završila i Totenhem putuje u Zagreb na revanš sa solidnom zalihom.

Fudbaleri Olimpijakosa su namučili Arsenal, iako to ne djeluje tako po rezultatu pošto je Arsenal slavio sa 3:1.

Martin Edegor je pogotkom u 34. minutu, svojim prvim u dresu Arsenala, donio vođstvo londonskoj ekipi.

Već na startu drugog poluvremena, El Arabi postiže gol za izjednačenje i donosi veliku radost Olimpijakosu. Nisu se dugo radovali domaći...

Arsenal je imao korner u 80. minutu, a centaršut išao na drugu stativu gdje je loptu "presjekao" Gabriel i poslao je pravo u mrežu Olimpijakosa.

Za konačnih 3:1 se postarao Mohamed Elneni samo dva minuta kasnije.