Zvezda nema rješenje: Totenhem vodi 5:0 (UŽIVO)

Fudbaleri Crvene zvezde u Londonu igraju protiv Totenhema u meču trećeg kola grupne faze Lige šampiona.

Na ultramodernom stadionu vicešampiona Starog kontinenta, kapaciteta preko 60.000 mjesta, "crveno-bijeli" traže veliko iznenađenje i nastavak sna o osmini finala nakon trijumfa nad Olimpijakosom (3:1) u 2. rundi B grupe.

22.49 - Ističe 90. Minut, nadoknada dva minuta

22.47 - Kejn pogađa spoljni dio mreže, nova šansa za Totenhem

22.41 - Prvi žuti karton na utakmici za Nemanju Milunovića

22.40 - Aleksa Vukanović umjesto Van la Pare, treća izmjena trenera Vladana Milojevića

22.38 - Pavkov je uspio da pronađe prostor nakon ubacivanja Marina, ali nije imao dobro rješenje

22.36 - Đovani Lo Selso ulazi umjesto Dele Alija

22.30 - Kejn postiže svoj drugi pogodak na utakmici 18 minuta prije kraja, peti za Totenhem

22.26 - Son izlazi iz igre, Erik Dajer na terenu

22.24 - Šansa za Zvezdu, Garsija šutirao nakon Marinove asistencija

22.22 - Son bio sebičan, velika prilika za Totenhem

22.20 - Izmjena u timu Zvezde, izlazi Kanjas umjesto njega Njegoš Petrović, Milan Pavkov umjesto Tomanea

22.15 - Lamela postiže još jedan pogodak za Totenhem

22.14 - Marko Gobeljić šutirao, prva izgledna šansa Zvezde u drugom poluvremenu

22.13 - Nova opasnost pred golom Zvezde, Lamela bio neprecizan iz dobre pozicije

22.09 - Kejn nakon ubacivanja Lamele stvorio novu šansu za Totenhem

U poluvremenu je odata počast preminulom fudbaleru Goranu Bunjevčeviću, koji je igrao za Totenhem i za Zvezdu.

Kraj prvog poluvremena, Zvezda uz dosta grešaka ne nalazi rješenje za brze igrače Totenhema,

21.46 - Nakon greške Marina, Son postiže treći pogodak za Totenhem

21.38 - Najveća šansa za Zvezdu, Marinov pokušaj nije bio dovoljno precizan

21.29 - Nakon centaršuta Gobeljića prva prilika za Zvezdu, Van la Para šutirao glavom. Prvi šut beogradskog tima u okvir gola Totenhema

21.25 - Redaju se šanse za Totenhem pred golom Crvene zvezde

21.22 - Slobodan udarac za Zvezdu nakon prekršaja nad Markom Marinom. Milunović predaleko od gola, bez ozbiljne prijetnje po gol Totenhema

21.18 - U šesnaestom minutu Totenhem postigao i drugi pogodak, Son nakon asistencije Lamele poslao loptu u gol