Umjesto penala, sudija gledao snimak parkinga

Nestvarne scene stižu iz Izraela sa utakmice između Makabija iz Haife i Beitara iz Jerusalima.

Sudija je morao provjeriti treba li dosuditi penal u VAR sobi, ali kada je došao provjeriti scenu s terena, prikazali su mu scenu s parkinga.

Naime, i gledaoci pred malim ekranima vidjeli su da je sudija izraelske Premier lige umjesto situacije s terena gledao parking. Bizarno, ali nije on kriv. To su mu pokazali. Srećom, iako se radilo o mogućem penalu na samoj ivici kaznenog prostora u 96. minutu susreta za Makabi Haifu, suđen ili ne, mogao je samo povećati prednost domaćina budući da su do tada već vodili 2:1.

Iako su gosti uspjeli povesti relativno rano, već u 19. minutu, to je bio njihov prvi i posljednji gol na susretu, a domaćini su u drugom dijelu šutitali po njihovom golu i uspjeli postići čak tri komada, posljednji upravo taj u sudijskoj nadoknadi, iz penala u 98. minutu.