Fudbal

Vedad Muftić i Sulejman Krpić produžili ugovore sa "Željom"

Vedad Muftić i Sulejman Krpić produžili ugovore sa "Željom"
Foto: FK ŽELJEZNIČAR | Vedad Muftić i Sulejman Krpić produžili ugovore sa "Željom"

Fudbalski klub Željezničar je potpisao nove ugovore sa dvojicom prvotimaca.

Riječ je o Vedadu Muftiću (22) i Sulejmanu Krpiću (33). Vedad Muftić je produžio ugovor sa klubom sa „Grbavice“ do ljeta 2026. godine, dok je Sulejman Krpić stavio potpis na ugovor do kraja aktuelne sezone.

Vedad Muftić je u dresu Željezničara do sada sakupio ukupno 61 nastup. Debitovao je 25. aprila 2021. godine na utakmici sa Olimpikom. Član Fudbalskog kluba Željezničara je još od 2014. godine.

Na drugoj strani iskusni Sulejman Krpić je za „plave“ odigrao ukupno 109 utakmica. Do sada je postigao 43 gola za ekipu Fudbalskog kluba Željezničar.

Najčitanije