Velež "ugasio" Zvijezdu sa sedam golova

U utakmici 6. kola Prve lige BiH između fudbalera Veleža i Zvijezde, Mostarci su upisali uvjerljivu pobjedu pred svojim navijačima na stadionu "Rođeni" odigravši 7:0.

Dvostruki strijelac bio je Fajić, dok su po jedan dali Cvijanović, Zvonić, Brandao, Ovčina i Behram. Mreže se nisu tresle do 40. minute kada Cvijanović, bivši igrač Zvijezde, matira Prljaču za veliko slavlje na stadionu Rođeni. Pred sami kraj prvog poluvremena Fajić je povisio na 2:0 i bilo je jasno da će tri boda ostati u Mostaru, a isti igrač do odlaska na pauzu postiže svoj drugi pogodak i na pauzu se otišlo pri rezultatu 3:0.

Šokirani gosti nisu se mogli dobro snaći na terenu i u drugom dijelu, te u 57. minuti kapetan Zvonić povisuje na 4:0. Nastavio je Velež sa napadima, te je samo pet minuta kasnije na 5:0 povisio Brandao. U 76. minutu sjajan prodor Ovčine i na semaforu je pisalo pomalo nevjerojatnih 6:0. U 84. minutu bilo je 7:0. Strijelac je bio Behram. Ovom pobjedom sjajni "rođeni" vratili su se na prvo mjesto.