Vinko Marinović: Primljeni pogodak nas je probudio

Primljeni pogodak nas je probudio, poručio je Vinko Marinović, šef stručnog štaba Fudbalskog kluba Borac nakon plasmana u finale Kupa Bosne i Hercegovine.

Banjalučani su sinoć na Gradskom stadionu savladali Široki Brijeg nakon preokreta rezultatom 2:1.

Poveli su gosti pogotkom Marka Matića u 69.minutu, ali je osam minuta kasnije uzvratio Stefan Fićović koji pogađa „iz voleja“, da bi konačnih 2:1 postavio Damir Hrelja u 87.minutu.

„Želim da čestitam svim igračima, a posebno našem kapitenu koji je imao najljepši razlog za slavlje. Rekao sam u najavi utakmice da nas očekuje težak duel i tako je bilo. U prvom poluvremenu nismo uspjevali da dođemo do svoje igre, a onda kao da nas je primljeni pogodak „probudio“. Zaigrali smo puno bolje i na kraju smo uspjeli da dođemo do pobjede. Čestitam svima u klubu plasman u finale, ali za nas tek slijedi ono najbitnije. Želimo trofej u ovom takmičenju i tako ćemo da se postavimo ko god da nam bude protivnik“ poruka je Vinka Marinovića, šefa stručnog štaba FK Borac