Fudbal

Zeljković nakon Paname: Fokus u potpunosti prebacujemo na SP

Zeljković nakon Paname: Fokus u potpunosti prebacujemo na SP
Foto: N/FS BiH | Zeljković nakon Paname: Fokus u potpunosti prebacujemo na SP

Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine pred oko 20.000 svojih navijača remizirala je večeras, 6. juna, sa Panamom u posljednjoj prijateljskoj utakmici igranoj u St. Luisu uoči nastupa na Svjetskom prvenstvu.

Nakon susreta oglasio se predsjednik Nogometnog/Fudbalskog saveza Bosne i Hercegovine Vico Zeljković, koji je istakao zadovoljstvo određenim segmentima igre i činjenicom da nije bilo novih povreda.

"Sa utakmicom protiv Kanade u podsvijesti, odigrali smo posljednju pripremnu utakmicu pred Svjetsko prvenstvo. Bilo je dobrih momenata i lijepih poteza, ali najvažnije je da nije bilo novih povreda i da smo odigrali kvalitetan meč protiv selekcije koja će takođe nastupiti na Mundijalu“, poručio je Zeljković.

Dodao je da reprezentaciju sada očekuju završne pripreme pred početak turnira.

"Sada fokus u potpunosti prebacujemo na ono zbog čega smo ovdje. Pred nama je još nekoliko dana rada, analiza i priprema detalja kako bismo spremno dočekali početak takmičenja i otvorili prvenstvo na najbolji mogući način", zaključio je prvi čovjek bh. fudbala.

Najčitanije