Fudbal

"Željo" produžio ugovore sa Krpićem, Karjaševićem i Šukilovićem

"Željo" produžio ugovore sa Krpićem, Karjaševićem i Šukilovićem
Foto: FK Željezničar | "Željo" produžio ugovore sa Krpićem, Karjaševićem i Šukilovićem

Fudbalski klub Željezničar i prvotimci Sulejman Krpić, Huso Karjašević i Mustafa Šukilović produžili su ugovore do ljeta 2026. godine uz opciju automatskog produženja na još jednu godinu.

Sulejman Krpić je u tekućoj sezoni postigao osam golova i dodao dvije asistencije na 17 utakmica.

Huso Karjašević je na ljeto prošle godine stigao u "Želju". Odigrao je 11 utakmica i ubilježio jednu asistenciju.

I Mustafa Šukilović je "plave" pojačao početkom sezone. Igrao je na osam utakmica, a uspio je postići i dva pogotka.

Najčitanije