Fudbalski klub Željezničar i prvotimci Sulejman Krpić, Huso Karjašević i Mustafa Šukilović produžili su ugovore do ljeta 2026. godine uz opciju automatskog produženja na još jednu godinu.
Sulejman Krpić je u tekućoj sezoni postigao osam golova i dodao dvije asistencije na 17 utakmica.
Huso Karjašević je na ljeto prošle godine stigao u "Želju". Odigrao je 11 utakmica i ubilježio jednu asistenciju.
I Mustafa Šukilović je "plave" pojačao početkom sezone. Igrao je na osam utakmica, a uspio je postići i dva pogotka.