Fudbal

"Željo" slavio u Konjicu: Meč završen u 73. minutu

"Željo" slavio u Konjicu: Meč završen u 73. minutu
Foto: FK Željezničar | "Željo" slavio u Konjicu: Meč završen u 73. minutu

Prva utakmica 14. kola WWin lige Bosne i Hercegovine u fudbalu između igmana i Željezničara u Konjicu nije završena do kraja zbog nepovoljnih vremenskih uslova.

Glavni arbitar Antonio Tomić je u 73. minuti svirao kraj kod rezultata 0:2 za goste.

Meč se igrao po veoma teškom terenu jer je u Konjicu padala jaka kiša, a Tomić je odlučio da svira kraj jer je procijenio da ne postoje adekvatni uslovi za nastavak.

S obzirom da je odigrano više od 70 minuta utakmice, ovaj meč će biti registrovan postignutim rezultatom 2:0 u korist Željezničara.

Najčitanije