Fudbalske reprezentativke Bosne i Hercegovine doputovale su juče u Gdansk gdje će sutra sa Poljskom odigrati meč trećeg kola grupe B1 UEFA Lige nacija za žene.
Trenerica u stručnom štabu bh. nacionalnog tima, Alisa Spahić o protivniku kaže:
"Napravili smo dobar skauting ekipe Poljske. To je iskusna ekipa, sa kvalitetnim pojedincima koje igraju u velikim klubovima u Evropi. Naše djevojke imaju dobar voljni momenat, a u ovakvim utakmicama motivacije ne bi trebalo da nedostaje. Važno je da ih pripremimo na maksimalnu koncentraciju, zalaganje, zajedništvo, te da što manje grešaka da pravimo. Iz toga vjerujem da ćemo i mi imati svoje šanse da ugrozimo njihov gol", kaže Alisa Spahić.
Utakmica Poljska - Bosna i Hercegovina na programu je 4. aprila u 18 sati na Gdansk stadionu.