"Zmajice" pobijedile Crnogorke

Ženska fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine pobijedila je danas u prijateljskom meču u Trening centru FSCG u Podgorici selekciju Crne Gore rezultatom 3:2.

Domaći tim je prvi došao do prednosti u 8. minuti golom Armise Kuč, ali su bh. reprezentativke do kraja prvog poluvremena uspjele da preokrenu u svoju korist golovima Selme Kapetanović u 27. i Marije Damjanović u 35. minuti.

Anđela Tošković u 50. postigla je drugi pogodak za Crnu Goru, a Minela Gačanica u 70. vratila prednost "zmajicama" i postavlja konačan rezultat utakmice.  "Čestitam igračicama i svom stručnom štabu na pobjedi. Ovo je bio veoma dobar test za nas gdje smo mogli da vidimo na koga možemo računati u kvalifikacijama. Govorili smo i ranije da nam rezultat u ovakvim utakmicama nije u prvom planu, ali danas je i on pozitivan i sretni smo zbog toga jer gradimo pobjednički mentalitet kod naših igračica", kazala je selektorka BiH Samira Hurem.