Fudbaleri Sarajeva upisali su remi u posljednjoj provjeri pred nastavak sezone.
Na Koševu su odigrali 1:1 protiv Nogometnog kluba Kroacije, a svoje impresije iznio je šef stručnog štaba Sarajeva Zoran Zekić.
"Volio bih reći da je generalka, ali usljed svih ovih promjena, odlazaka i dolazaka još uvijek se tražimo na nekim pozicijama. Ima još dosta posla, naravno da nema baš previše vremena. Svjestan sam svega šta nas čeka u kakvom smo sada trenutku. Vidio sam protiv Kroacije dosta stvari koje me brinu o kojima sam s igračima već malo komunicirao, valjda će im doći to do glave i karaktera, rekao je između ostalog Zekić.