Fudbal

Pratite nas na Google news

Zrinjski na Domžale ili Malmo, Partizan u Turskoj ili Sloveniji

Zrinjski na Domžale ili Malmo, Partizan u Turskoj ili Sloveniji
Foto: N.N. | Zrinjski na Domžale ili Malmo, Partizan u Turskoj ili Sloveniji
V.G.

U slučaju da eliminišu Utreht fudbaleri Zrinjskog će u 3. kolu kvalifikacija za Ligu Evrope snage odmjeriti sa boljim iz duela Domžale – Malmo. Protivnika je dobio i beogradski Partizan.

Mostarski tim u četvrtak igra u Holandiji prvi meč 2. kola kvalifikacija za Ligu Evrope, ali je danas žrijebom u Nionu dobio eventualnog protivnika u narednoj fazi takmičenja. Ukoliko naprave iznenađenje protiv Utrehta neće ih čekati nimalo lakši zadatak u narednoj fazi kvalifikacija.

Protivnika je dobio i beogradski Partizan. Ukoliko prođe velški Konahs Ki Nomade, protiv kojeg je veliki favorit, Partizan će igrati sa boljim iz dvomeča između turske Malataje i slovenačke Olimpije. 

Osvajač Kupa Srbije bi u prvom meču 8. avgusta bio domaćin, a gost sedam dana kasnije.

Potencijalnog rivala dobio je i Čukarički, koji prethodno mora da napravi iznenađenje protiv norveškog Moldea, i izbori duele sa boljim između grčkog Arisa i kiparskog AEL-a iz Limasola.

Ranije, Partizan gostuje u Velsu u četvrtak, isto kao i Čukarički u Norveškoj, dok su revanši u Beogradu za sedam dana.

Treće kolo kvalifikacija za Ligu Evrope:

  • Norčeping (Švedska)/Liepaja (Letonija) – Hapoel BŠ (Izrael)/Kajrat (Kazahstan)
  • Lehija (Poljska)/Brendbi (Danska) – Braga (Portugal)
  • Pjunik (Jermenija/Jablonec (Češka) – Vulverhempton (Engleska)/Krusejders (S. Irska)
  • Haugesund (Norveška)/Šturm (Austrija) – PSV (Holandija)/Bazel (Švajcarska)
  • Torino (Italija)/Debrecin (Mađarska) – Soligorska (Belorusija)/Esbjerg (Danska)
  • Molde (Norveška)/Čukarički (Srbija) – Aris (Grčka)/AEL (Kipar)
  • Mitjilend (Danska) – Rendžers (Škotska)/Niderkorn (Luksemburg)
  • Rijeka (Hrvatska) – Čihura (Gruzija)/Aberdin (Škotska)
  • Antverpen (Belgija) – Viktorija (Češka)/Olimpijakos (Grčka)
  • Lokomotiva Plovdiv (Bugarska)/Spartak Trnava (Slovačka) – Strazbur (Francuska)/Makabi Haifa (Izrael)
  • Marijupolj (Ukrajina) – AZ Alkmar (Holandija)/Haken (Švedska)
  • Ventspils (Letonija)/Gzira (Malta) – Junese Eš (Luksemburg) – Vitorija (Portugal)
  • Austrija (Austrija) – Šamrok (Irska)/Apolon (Kipar)
  • Tun (Švajcarska) – Spartak Moskva (Rusija)
  • AEK Larnaka (Kipar)/Levski (Bugarska) – Gent (Belgija)/Vitorul (Rumunija)
  • Fehervar (Mađarska)/Vaduc (Lihtenštajn) – Flora (Estoniaj)/Ajntraht (Nemačka)
  • Fejenord (Holandija) – Gabala (Azerbejdžan)/Dinamo Tbilisi (Gruzija)
  • Alaškert (Jermenija)/FCSB (Rumunija) – Mlad Boleslav (Češka)/Ordabasi (Kazahstan)
  • Legija (Poljska)/Kups (Finska) – Dunajska Streda (Slovačka)/Atromitos (Grčka)
  • Konah Ki Nomads (Vels)/Partizan (Srbija) – Malatja (Turska)/Olimpija (Slovenija)
  • Domažale (Sloveniaj)/Malme (Švedska) – Utreht (Holandija)/Zrinjski (BiH)
  • CSKA Sofija (Bugarska) /Osijek (Hrvatska) – Budućnost PG (Crna Gora)/Zorja (Ukrajina)
  • Arsenal Tula (Rusija)/Nefči (Azerbejdžan) – Bnej Jehuda Tel Aviv (Izrael)
  • Lucern (Švajcarska)/Ki (Farska ostrva) – Espanjol (Španija)/Stjarnan (Island)
  • Sparta Prag (Češka) – Trabzon (Turska)
  • Honved (Mađarska)/Univerzitatea (Rumunija) – AEK Atina (Grčka)

 

 

Izneseni komentari su privatna mišljenja autora i ne odražavaju stavove redakcije Nezavisnih novina.

Najčitanije