Zvezda u polufinalu Kupa, Inđija u finišu priredila dramu

Zvezda u polufinalu Kupa,  Inđija u finišu priredila dramu

Fudbaleri Crvene zvezde plasirali su se u polufinale Kupa Srbije trijumfom nad Inđijom u gostima sa 2:1.

Crvena zvezda je na današnjoj utakmici bila daleko konkretniji rival od domaćina.

Golovima Ivanića i Bena u samo dva minuta (35. i 37. minut) crveno-bijeli su došli na korak od polufinala Kupa Srbije.

U nastavku igre izabranici Dejana Stankovića stvorili su niz dobrih šansi za postizanje trećeg gola, međutim promjene rezultata do 87. minuta bilo.

Na kraju, domaći tim je preko Jovanovića uspio da dođe do 2:1 i unese dodatnu dramu po kišovitom vremenu u Inđiji.

Ipak, Zvezda je sačuvala svoju mrežu i ostvarila plasman u narednu rundu nacionalnog kupa.