Zvezda vodi na poluvremenu u Haifi nakon preokreta

Crvena zvezda vodi 2:1 na poluvremenu protiv Makabi Haife u prvoj utakmici plej-ofa za Ligu šampiona.

Prvo su poveli Izraelci u 18 minutu kada je Haziza izlomio odbranu crveno-bijelih, uputio loptu po zemlji, a Milan Borjan je uspio da je zakači, međutim Pjero je došao do nje i postigao gol za 1:0.

Do izjednačenja Zvezda stiže preko Pešića u 27 minutu. Šutirao je Aleksandar Katai, a majstorski se namjestio Aleksandar Pešić koji je skrenuo loptu od Koena i poslao je u mrežu za izjednačenje.

Pet minuta prije kraja poluvremena Beograđani stižu do vođstva.

Gelor Kanga je postigao gol za 2:1 i za veliko slavlje na stadion Sami Ofer. Nova prelijepa akcija, odložena je lopta za Kangu na ivici šesnaesterca, a ovaj je jako i precizno uspio da pogodi gol Koena.